Fitness & Tenis Kortları

İstanbul Marriott Hotel Şişli, lüks ve konforun yanı sıra sağlık ve güzelliğin de buluşma noktası.
2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA’sı olarak dizayn edilen Health Club and SPA’sı ile hem spor yapma fırsatı sunacak hem de özel cilt bakımları,masajlar, hamam, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile sağlık ve güzellik dolu saatler geçirme imkanı veriyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin SPA’sında her cilt tipi ve ihtiyaca yönelik yüz ve vücut bakımı, farklı teknikler kullanılarak yapılan özel masajlar ve eşsiz hamam deneyimi misafirlere sunulacak. SPA misafirleri, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile tazelenmiş ve yenilenmiş bir cilde kavuşarak adeta yeniden doğacak!
Tamamı yeni nesil fitness cihazlarından oluşan fitness ve aerobik salonu ve pilates reformer seansları ise misafirlere, formlarını korumak için mükemmel bir ortam yaratıyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin açık ve kapalı tenis kortları, hem profesyonel tenis oyuncularına, hem de tenisin acemilerine her türlü imkanın ve kolaylığın sunulduğu bir tenis keyfi yaşatıyor. Daha önce eline hiç raket almamış tenis meraklıları ya da tenis hevesini ileri seviyelere taşımak isteyen alt veya orta düzeydeki oyuncular, profesyonel tenis hocalarından randevulu özel dersler alabildikleri gibi, grup eğitimlerine de katılabiliyorlar. Tercihlerine göre misafirler ve üyeler kendi ekipmanlarını kullanabiliyorlar ya da sağlık kulübünden kiralama da yapabiliyorlar. Her gün  saat 22:00’ye kadar kullanılabilen açık ve kapalı tenis kortları için ister saatlik kiralama, istenirse de aylık ya da yıllık üyelik olanakları sunuluyor.


Ayrıca Health Club and SPA keyfini uzatmak isteyenler için 6 ya da 12 aylık üyelik imkanını sınırlı ve sınırsız saat seçenekleri ile sunuyor.