Restoran ve Barlar

The Dish Room Grill

Hem iş hem tatil için muhteşem bir alternatif sunan İstanbul Marriott Hotel Şişli’de bulunan The Dish Room, yemek deneyimini yeniden şekillendirecek. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar seçkin lezzetler sunacak The Dish Room, modern dizaynı ve minimalistik fonksiyonel tasarımıyla özel bir deneyim sunacak. Krem, Kahverengi, ve beyaz tonlarının hakim olacağı The Dish Room’da kullanılacak farklı materyal ve dokular, şık ve sıcak bir atmosfer yaratacak.

The Dish Room’un tam ortasında yer alan bar ise gündüz başlayan çay ve kahve servisini gece özel kokteyllerle sürdürecek. Juice Bar ise kahvaltı boyunca eşsiz lezzetteki taze meyve suları ve kokteylleriyle misafirlerin gününe enerji katacak. The Dish Room ayrıca, şık terasında ve lounge barında zengin şarap çeşitleri de sunacak.

                  360 Derece The Dish Room Grill'i Gezin

 The Dish Room

 

 

My Bar Lounge
Rahatlığı ve lüksü birarada sunan konsepti ile lezzetli yiyecek ve içecekleri bir arada sunacak olan My Bar,
gün içinde ve akşam açık olacak olup ,oldukça lezzetli kokteylleri ile eşsiz bir deneyim sunacak.
My Bar’ın son derece modern ve minimalistik tasarımlı oturma gruplarının yanı sıra, 5/10/20 dakikada hazırlanabilen alternatifli yemek seçenekleri ile de İstanbul'a yeni bir soluk getirecek.

                               360 Derece MyBar'ı Gezin

 MyBarExecutive Lounge
Büyüleyici bir boğaz ve şehir manzarasına sahip olan,33.katta yer alan Executive Lounge gün boyu yiyecek ve içecek servisleri ile ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabileceğiniz bir alan olacak.

Istanbul Marriott Hotel Sisli
Abide-i Hürriyet Caddesi No:142 Şişli
34381 İstanbul, Türkiye

Telefon: + 90 212 375 01 00
E-posta: info.marriottsisli@marriott.com